Monica Niculescu (91 WTA) a fost eliminata in turul secund al turneului de 50.000 de dolari plus ospitalitati de la Nantes, Franta.
Monica a fost invinsa cu scorul de 4/6, 6/3, 7/5 de catre frantuzoaica Severine Bremond (166 WTA).
Romanca va primi din partea organizatorilor un cec in suma de 760 de dolari si 12 puncte WTA.







Daca ai deja cont, poti sa te autentifici pentru a comenta mai simplu!
Fii primul care lasa un comentariu!