Timp de zece zile, cei mai buni 10 jucatori si jucatoare din Romania sunt analizati la final de an de catre www.OpenTenis.ro.
Care au fost rezultatele acestora in 2009, ce realizari au avut, cum s-au pozitionat in clasament sau cum au trecut de anumite situatii, aflati in retrospectiva anului.
Am ajuns deja la jumatatea clasamentului. Daca doriti sa vedeti despre cine este vorba si ce realizari au avut, click pe fiecare dintre link-uri:
Agnes Szatmari si Gabriel Moraru







Daca ai deja cont, poti sa te autentifici pentru a comenta mai simplu!
Fii primul care lasa un comentariu!